Stylové sluneční a mytocyklové brýle

Stylové sluneční a mytocyklové brýle

Sháníte-li kvalitní motocyklové nebo sluneční brýle, pak navštivte e-shop styl4u.cz . Zde najdete široký sortiment stylových slunečních brýlí jak pro běžné nošení, tak i pro různé příležitosti – např. sluneční brýle pro tenis, atletiku, cyklistiku, brýle pro lyžování a snowboarding, golf, brýle pro vodní sporty, outdoorové aktivity i motorismus. Nabízené značky brýlí – např. Flatmatic, Maranello, Solemio,  Modular a jiné se vyrábějí z termoplastického materiálu TR90, který zaručuje skvělou mechanickou odolnost, vysokou elasticitu, odolává nízkým i vysokým teplotám, a zároveň je rozměrově stálý.

E-shop styl4u.cz  nabízí i široký sortiment motocyklových brýlí, ze kterých si jistě vybere každý motorista. Určitě zaujme nový model moto brýlí TT se zaoblenými liniemi a inovovaným kapkovitým stylem, který představuje připomínku designu šedesátých let. Brýle TT se prodávají také ve verzi s vnitřním dioptrickým rámečkem. Tyto motocyklové brýle, jsou prvním modelem z produkce Nannini, ve kterém jsou použity sférické zrcadlové čočky.

Díky neustálé inovaci vytvořili v Nannini také originální systém výměny čoček – tzv. Quick release mechanismus (QR), který vyniká možností velmi rychlé výměny čoček podle počasí nebo individuálních estetických potřeb uživatele. Tato technologie je firmou Nannini patentována. Sférické čočky, které jsou vyrobeny z polykarbonátu, jsou odolné proti poškrábání, velmi lehké, vysoce odolné, poskytují úplnou ochranu proti UV záření a bez jakéhokoliv zkreslení obrazu, .

Pokud uvažujete o nákupu jakýchkoliv slunečních nebo moto brýlí, vyberte si na e-shopu styl4u.cz .