Prodej kladkostrojů a jiné techniky

Prodej kladkostrojů a jiné techniky

Mnoho stavbařů ví, že kladkostroj je neocenitelný pomocník na stavbě. Patří mezi stroje, které poskytují maximální výkon i při minimálních hmotnostech zařízení. Je to skvělý pomocník pro různé druhy staveb. Pro efektivní využití je, ale nutné si vybrat správný druh kladkostroje. Když víme, že na stavbě (zejména velké stavbě) budeme potřebovat zvedat velké množství těžkého materiálu, je lepší použít kladku s větší nosností. Pokud se jedná o mnohopatrovou budovu, tady musíme zvážit parametr rychlost zdvihu. Zařízení s vyšší rychlostí je výhodnější, pokud nechceme, aby dělníci dlouho čekali na materiál. Snižují se tak ostatní provozní náklady na výstavbu.

Ostatní parametry jako požadované elektrické napětí, výkon, výška zdvihu a další, na ně též netřeba zapomenout. Naše společnost ADMI s.r.o. prodává různé druhy stavebních zařízení. Prodáváme vibrační techniku, střešní výtahy, lešení, diamantové nástroje a jiné. U nás zakoupíte také doplňkové příslušenstvo podle vašich požadavků.

Správně zakoupené stavební přístroje a pomůcky vám umožní držet krok i předběhnout vaši konkurenci. Všichni parametry zařízení například kladkostroje se musí pozorně zvážit a pak si dobře vybrat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Jako stavební firma máme dlouholeté zkušenosti. Pokud hledáte rovnou stavební společnost (realizace stavby), také neváhejte a kontaktujte nás.