Alena Račanová – minulé životy je to realita nebo fantazie

Alena Račanová – minulé životy je to realita nebo fantazie

Dianetický auditing je technika, která umožňuje zotavení z okamžiků ve kterých jedinec zažíval fyzickou bolest, která vedla v zúžení vědomí až bezvědomí. Dianetika je velmi přesný návod, jak jedinec vzdělaný v Dianetice pomáhá druhému člověku navrátit vědomí do okamžiků bezvědomí, kdy byla prožívána fyzická bolest. Tyto okamžiky se v Dianetice nazývají engramy. Aby byl engram engramem, musí v něm byt zažita jedincem fyzická bolest a částečně nebo úplně vypnutá vědomá mysl. Proto je engram například okamžik, kdy jste se bolestivě opařili, okamžik, kdy jste se řízli, autonehoda pro které jste se zranili, operace s narkózou, bolestivý pád z koně, ze skály, stromu a podobně. U všech těchto okamžiků musí být bolest tak silná, že úplně nebo částečně vypne vědomou část mysli a způsobí částečné nebo úplně bezvědomí.

Dianetika byla vyvinuta L. Ron Hubbardem a popsána v knize Dianetika – moderní věda o duševním zdraví, která vyšla v prvním vydání v květnu 1950 v USA a byla od té doby přeložena do více než 70 jazyků a vytištěna v desítkách milionů výtisků. Tisíce lidí se každý den snaží zvýšit své schopnosti díky používání dianetiky při procházení engramů. Procházení engramů má za cíl zbavit se restimulací bolesti. Prožitá fyzická bolest v minulosti se čas od času za určitých okolností znovu objevuje aniž by pro to bylo logické vysvětlení a to na těch místech těla, kde byla bolest v okamžiku engramu. Dianetika je tedy způsobem jak zcela vyřešit psychosomatické bolesti, jeden engram za druhým.

……………………………………………………..

Co napsala jedna žena po Dianetickém auditingu?

Při procházení jedním z mých minulých životů jsem si uvědomila, jak silně mě mé zážitky tehdy ovlivňují dnes v tomto životě. Bylo úžasné si uvědomit své schopnosti a vím, že když půjdu dál, tak si je zpátky dokonale znova osvojím a to je pro mě naděje na absolutní svobodné bytí. Děkuji za tuto úžasnou zkušenost své auditorce Alence Račanové, ale také L. R. Hubbardovi, protože vidím možnosti, jak žít lehce. S. K.

 

Laminátové plovoucí podlahy | PVC podlahy | Koberce