Chcete pro své děti jen to nejlepší? Pak vyzkoušejte soukromou školku Pro Family s.r.o.!

Chcete pro své děti jen to nejlepší? Pak vyzkoušejte soukromou školku Pro Family s.r.o.!

Soukromá školka Čiperka stále nabírá nové žáčky. Pedagogický, zdravotnický či logopedický personál, jimž disponuje právě Soukromá školka Čiperka, nabízí dětem kvalitně strávený čas v kolektivu dětí a především profesionálně zpracovaný zábavný a výukový program.

Aby se vaše děti nenudily…

Všechny děti, pro které se školka Modřany stane jejich druhým domovem, si mohou vybrat z mnoha kroužků, jako je například výuka angličtiny, tenisu, hry na flétnu či třeba plavání. Jemnou motoriku si děti zdokonalí při kurzech keramiky, lépe dýchat a lépe držet tělo se naučí při józe. Kladné vztahy ke zvířatům u dětí se posilují aktivitami, jako jsou hipoterapie či canisterpie, činnosti využívající psy a koně.

Čiperka je ideální volbou pro rodiče a především děti

Soukromá školka Čiperka nemyslí jenom na děti, ale myslí rovněž na rodiče. Rodiče dětí mají ve školce pokaždé dveře otevřené. Pokud si pro své ratolesti vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Spolupráce s pedagogickým sborem a přátelská rodinná atmosféra jsou důležitými krédy mateřské školky Modřany. Děti budou mít během školního roku možnost navštěvovat nejrůznější památky České republiky, uvidí divadelní představení, podívají se do zoologické zahrady, mohou jet třeba i na hory.

Žádná obyčejná mateřská školka

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto zajímavě připravuje budoucí prvňáky na vstup do první třídy. Předškolákům je zde připraven zajímavý výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, kde se učí například zdravovědě, o vlastnostech lidského těla a péči o zdraví. Každoročně také probíhá šerpování budoucích prvňáků.