Studium v zahraničí není pouze pro vysokoškoláky

Studium v zahraničí není pouze pro vysokoškoláky

V posledních letech se stalo studium v zahraničí velmi populární zejména mezi studenty vysokých škol. Velké procento vysokoškoláků odjíždí na jeden či dva semestry studovat do cizí země v rámci různých studijních programů.

Proč ale čekat až do nástupu na vysokou školu a navíc se omezovat jen na několik málo měsíců studia v zahraničí? Začněte svůj studijní pobyt v USA již na střední škole.

Studium na střední privátní škole

Končíte základní školu a rozhodujete se co dál? Jste cílevědomí a máte zájem studovat? Nebo jste v pozici rodičů a chcete dopřát svým dětem kvalitní vzdělání? Studium střední školy v zahraničí je skvělou možností.

Existuje řada privátních středních škol v USA a Kanadě, které nabízí vynikající kvalitu výuky, široké možnosti v oblasti mimoškolních aktivit a především jsou bezpochyby nejlepším předpokladem pro úspěch při přijímacím řízení na nejprestižnější vysoké školy.

Studijní pobyt v USA a jeho cena?

Celková cena studia samozřejmě záleží ve velké míře na výběru konkrétní školy. V nabídce jsou školy sportovního, uměleckého, akademického i všeobecného směru. Další hledisko představuje volba lokality např. Florida, Hawaii, Vermont, New York, Pensylvánie, Texas, Connecticut a další.

Dokonce i na privátní školy je možné získat studijní stipendium. Dopřejte svým dětem kvalitní středoškolské vzdělání a otevřete jim dveře k prestižním světovým univerzitám.