Zavazí Vám brýle?

Zavazí Vám brýle?

Kam s brýlemi?

Zná to každý člověk s poruchou zraku. Všechny ty problémy, které jsou s brýlemi. Co dělat v létě, když je venku pěkně a chci si vzít sluneční brýle? Jak to udělat na bazéně, u moře? Brýle prostě zavazí a často by bylo lepší je zkrátka nemít.

Pokud sdílíte stejné pocity, jistě víte, že východiska jsou dvě – laserová operace, nebo kontaktní čočky. Vše má své klady a zápory.

Laserová operace

Mezi nesporné výhody laserové operace patří její životnost. Záleží samozřejmě na každém pacientovi, ale obecně se dá říct, že po úspěšné operaci budete vidět dobře už napořád.
Nejlevnější variantou je LRK/LASEK (cca 13 000/oko), ověřena na milionech klientů po celém světě. Hodí se pro nižší zrakové vady a v určitých ohledech je již zastaralá.
Kvalitnější (ale dražší) metodou je zásah femtosekundovým laserem (cca 22 000/oko). Moderní, ale dražší, vhodná i na komplikovanější oční vady.

  • Klady = ve výsledku ušetříte peníze, zbavíte se brýlí či kontaktních čoček
  • Zápory = vyšší jednorázová investice, invazivní zásah do očí

Kontaktní čočky

Vynález původem z České republiky, od profesora O. Wichterleho. Používám mnoho miliony lidí po celém světě. V současné době ceny čoček poklesly na přijatelnou úroveň, tudíž si je může dovolit téměř každý, komu překáží brýle. A to i včetně osob s astigmatismem – moderní čočky zvládnou korekci i této zrakové vady.
Vybrat si můžete od denních až po třímesíční čočky. Cena se odvíjí od značky a typu materiálu.

  • Klady – zbavíte se brýlí za rozumnou cenu, nebudete omezování ve svých aktivitách
  • Zápory – někomu může vadit samotná aplikace čoček

BONUS – chcete další slevu na kontaktní čočky v nejlevnější českém eshopu čočky-kontaktní.cz? Zadejte slevový kód:

897sqz6h

do pole „Slevový kód“ v košíku.