3 důvody, proč si vybrat antibakteriální oblečení

3 důvody, proč si vybrat antibakteriální oblečení

Léto se pomalu končí, přijde deštivý podzim. Po něm ale nastává mnoha lidmi oblíbená zima. Lyžařská sezóna se rozjede v plném proudu, děti se těší na sníh, samozřejmě pokud nějaký mají ve městech. Pokud je sněhu méně, tak se rodiny vydávají do lyžařských středisek, kde si toho sněhu mohou užít až až. Samozřejmě je třeba sbalit všechny věci, neodmyslitelnou součástí lyžaře je i kvalitní oblečení vhodné právě na lyžování.

Dnes již firmy nabízejí širokou škálu oblečení, předbíhají se, kdo má kvalitnější kousky, nicméně je zde jeden typ, který se možná ještě nedostal do povědomí lidí v takové míře, jak by měl. Hovoříme o antibakteriálním oblečení. Toto oblečení využívá nejnovější technologické postupy při samotné výrobě, vyrábí se z kvalitních materiálů a dlouhodobě slouží svému „pánovi“.

Proč je antibakteriální oblečení jiné? Čím se liší od obyčejných?

  1. Speciální úplet – Toto oblečení se vyrábí ze speciálního úpletu polypropylenu, které obsahuje nanočástice stříbra. Tyto nanočástice stříbra jsou však absolutně bezpečné, nedráždí pokožku a nezpůsobují alergie.
  2. Vyrábí se z kvalitního materiálu – Jak jsme zmínili v prvním bodě, oblečení se vyrábí z polypropylenu. Jaká je to však látka? Vlákno této látky je nenasákavé, čili odvádí pot od pokožky, tím pádem ji nechladí a postará se o to, abyste měli svůj tepelný komfort i v chladném počasí. Také je mnohem silnější než bavlna, čili je odolné vůči opotřebení.
  3. Ničí zápach a odvádí pot od pokožky – Lyže, sníh, zábava…. a pot. Zná to každý. Někdo více, jiný méně. Další výhodou tohoto oblečení je, že odvádí pot od pokožky, ničí bakterie a tím zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu. Budete mít pocit čistoty. Navíc, toto oblečení není nutné po každém použití prát, protože je odolný vůči ušpinění. Když už ale přijde řada na praní, nemusíte se obávat dlouhého sušení. Díky materiálu je toto oblečení velmi rychleschnoucí.

Zní to zajímavě? Co tak vyzkoušet si pořádnou lyžovačku, ale tentokrát i s antibakteriálním oblečením? Firma NanoProm nabízí výše uvedené oblečení. V nabídce mají termo trička, kalhoty, čepice, kukly, ponožky a mnoho dalšího zajímavého zboží. Vyzkoušejte si antibakteriální oblečení i Vy a užívejte si výhody, které Vám toto oblečení nabízí.