Co je lepší než gumová nafukovací panna?

Co je lepší než gumová nafukovací panna?

K čemu je dobrá gumová panna? To ví přece každý, prostě poslouží muži tehdy, když zrovna není v dosahu skutečná dívka nebo žena. Ale nešlo by to nějak jinak a lépe?

Nafukovací gumová panna je tak trochu legrační výrobek, který vám poslouží, když z nějakého důvodu vedle sebe nemáte ženu z masa a kostí, která vám se s vámi pomilovala. Viděli jste někdy takovou pannu ve skutečnosti? Ty levné ze všeho nejvíc připomínají nafukovací kruh na plavání. Na dotek i svou vůní. Ty drahé jsou sice o trochu lepší, ale i tak je třeba mít hodně fantazie, aby v nich člověk dokázal vidět skutečnou ženu.
Pokud vás někdo vyruší, schovat plně nafouknutou pannu není jen tak.
Navíc to nafukování a vyfukování není žádná zábava.
Je něco lepšího? Jasně, že je. Masturbátor neboli umělá vagína Fleshlight. Nemusíte nic nafukovat ani složitě připravovat. Stačí vzít trochu vodního lubrikačního gelu a můžete jít na věc. Po použití umyjete a je hotovo. Aby vám vagína vydržela dlouho, je dobré ji ošetřovat přípravky přímo k tomu určenými pod stejnou značkou.
Umělá vagína Fleshlight není tak úplně levná, ale přesto se vyplatí. Poskytne vám rozkoš, když se hormony bouří a tělo se dožaduje svého. Užít si můžete rychle nebo pomalu podle toho, jak na to zrovna máte chuť.
Vynaložené peníze se vám nakonec vrátí. Fleshlight totiž nevyžaduje žádné drahé večeře, dárky, nemusíte být roztomilí a zdržovat se předehrou, pokud se vám nechce. Nemusíte brát ohled na partnerku, řešit, jestli už dostatečně vzrušená nebo jestli si to náležitě užila.
Fleshlight nikdy nemůže nahradit skutečnou ženu. I když v některých situacích možná poslouží stejně dobře.