Jak si koupit štěňátko z chovatelské stanice

Jak si koupit štěňátko z chovatelské stanice

Měli byste rádi domácnost bohatší o zvířecí společnost? Uvažujete-li na psíkem s průkazem původu, jakého byste tuze rádi předváděli na psích výstavách, bude skvělé, když se soustředíte na nějakou z konkrétních chovných stanic. Pouze takové štěně bude zárukou, že pochází z prověřeného rodu. Některé chovatelské stanice často podávají informace o plánovaných přírůstcích, takže si dokážete nového pejska vybrat a zarezervovat.

Líbil by se vám pes bullmastif, buldoček, popřípadě pejsek mops?

Které rasy psů jsou u lidí nejvíce oblíbené? Jsme schopni dosvědčit, že oblíbení jsou bullmastif štěňata, populární mops štěňata, či francouzský buldoček štěňata. Zprvu byl bullmastif psem hlídacím, proto potřebuje pevné vedení. Pakliže se mu dostane náležitého výcviku, už navždy vás bude bránit a bude vám vděčný. Francouzský buldoček, nebo mops je řazen mezi méně rozměrné rasy, která mají rozmarnou, přítulnou a přátelskou povahu. I navzdory jejich tvrdohlavosti je snadno vychováte. Záleží jen na vás, zda to bude francouzský buldoček, mops, popřípadě bullmastif, štěňata těchto psů jsou prostě rozkošná.

Mops štěňata a francouzský buldoček štěňata seženete v chovné stanici Madbull Farm

Jestli byste si přáli nového psa s rodokmenem, mnozí chovatelé doporučují chovnou stanici Madbull Farm, která vznikla před 23 lety a jejíž psi si dodnes vozí medaile z výstav v Česku i zahraničí. Na výběr v dnešních dnech máme francouzský buldoček štěňata, krásná, roztomilá štěňata přišla na svět před několika málo týdny. A tak nemějte obavy z oslovení stanice Madbull Farm a zjistěte si podmínky prodeje a předání mladého psíka.

Nyní máme aktuálně rovněž mops štěňata, jež jsou skutečně milounká. Výše uvedená plemena patří do každé domácnosti, na tu se rychle adaptují, a to i na všechny členy včetně dětí. Chovatelská stanice Madbull Farm vyprodukovala řadu šampionů plemene mops.