Ještě nečtete TukuTuku magazín?

Ještě nečtete TukuTuku magazín?

Ještě stále nečtete lifestylový online magazín TukuTuku? Možná byste měli tento stav přehodnotit. Čerstvý a svěží objev na naší internetové mediální scéně totiž za každodenní zastávku rozhodně stojí – především těm, kteří nezapomněli číst a kteří si chtějí číst obsah, jenž není pouze senzační a pozlázkově povrchní, ale přináší inspiraci, zajímavé informace a zábavu zároveň. Takovým je právě lifestyle blog Tukutuku.

Hlavní náplní tohoto internetového časopisu je především životní styl a podávání pomocné ruky těm čtenářům, kteří se snaží šplhat po spletitém žebříku kariéry. Četné články web-zinu proto informují v oblasti zaměstnání – ať jde o hledání či získávání jobu, tak i o udržení nebo vylepšení současné pracovní pozice.

Stávající redakce, která se skládá ze zkušených osobností tuzemské žurnalistiky i mladých, vycházejících hvězd našeho bloggerského nebe, si však klade za cíl i podávat čtenářům Tukutuku magazínu skrze své články inspiraci, která má čtenáře vést po cestě osobního rozvoje způsobem, který jim nebude připadat nucený a násilný, ale především zábavný.

Kariérou, životním stylem a osobním rozvojem však výčet témat blogu nekončí. Jeho redaktoři ve svých textech poukazují na společenské a kulturní fenomény, vybrané události a novinky posledních dní, stejně jako poukazují na osobnosti, o které se lifestylové magazíny v tom současném slova smyslu (rozuměj „bulvární“) příliš nezajímají, neboť se tyto osobnosti na veřejnosti neprojevují skandály a kauzami. Naopak, své místo na výsluní si zasloužily pílí a talentem. A právě ti jsou hodni následování, právě ti mohou čtenáře inspirovat.

Zkrátka a dobře, pokud nečtete internetový magazín Tukutuku, možná je ideální doba s tím začít. Mnoho lepších zastávek mezi našimi online časopisy nenaleznete.