Máte rádi poker? Vyzkoušejte hernu Pokerstars!

Máte rádi poker? Vyzkoušejte hernu Pokerstars!

Rádi hrajete poker, ale nedostanete se do herny či jen tak ke hře s kamarády tak pravidelně, jak byste chtěli? Nemusíte být smutní. Proto jsou tady online herny, jež mohou při absenci volného času báječně posloužit i těm nejžádostivějším hráčům. Máte právě pauzu na oběd či mezi semináři ve škole? Stravte ji činností, kterou máte rádi! Jen se přihlaste a hrajte.

Jakmile si hernu stáhnete a nainstalujete do počítače, zřídíte si svůj osobní účet, na který se budete vždy přihlašovat. Je nutné všechny kolonky vyplnit pravdivě a zároveň se ujistit, jestli jste bezchybně zadali svůj e-mail. Na ten vám totiž poté přijde kód, pomocí kterého svůj herní účet ověříte a aktivujete. V herně Pokerstars není nutné začít hrát hned o velké peníze, máte zde možnost nejprve si osvěžit pravidla hry a veškeré triky při hrách o tzv. herní peníze, tedy nikoli o ty normální. O ty můžete hrát hned, jak si budete svými schopnostmi jisti.

Prostřednictvím mobilní aplikace už můžete nyní hrát i na každém mobilním přístroji – na chytrém telefonu nebo na tabletu s operačním systémem Android nebo iOS. Stačí jen aplikaci nainstalovat, přihlásit se na svůj běžný herní účet a užívat si ten perfektní pocit ze hry. Mobilní aplikace je stejně dobře přehledná jako program, jenž máte ve svém počítači, disponuje i všemi funkcemi.

Herna Pokerstars se pyšní přívlastkem největší. Ve špičce zde hraje i 200 000 hráčů, z toho i 40 000 je zapojeno do hry o reálné peníze. Perfektně vybroušený software, pravidelné menší či větší turnaje, rychlá verze hry Zoom Poker, bonusy a benefity za časté hraní i nejrůznější speciální akce, to je to, co dělá z Pokerstars nejlákavější online hernu v kyberprostoru. Oželet však musíte live chat, telefonickou podporu a klasický rakeback.