Online hry právě pro vás

Online hry právě pro vás

Nudíte se teď o prázdninách? Tak neváhejte a navštivte náš herní server, kde máme spoustu online her právě pro vás. Hry jsou opravdu pečlivě vybírány, takže je opravdu velká šance, že zde najdete hned na první straně hru, která vás chytne a nepustí. Hry online jsou tady s námi již několik let, ale poslední dobou zažily úpadek. Tento úpadek se snaží zlepšit Unite 3D engine, který dovoluje vývojářům vytvořit mnohem prostornější online hry ve 3D. Díky tomu mohou vytvořit i známé hry, jako je třeba Call of Duty nebo i jiné známé hry z PC.

Online hry dostaly taktéž další možnost a tou je hrát online s více hráči. Připojíte se normálně na server, zvolíte si svůj tým a dáte se do boje. Hry jsou na dobré úrovní a to i po grafické stránce, takže věřte, že budete hrát hodně dlouho. Většinou takové hry mají i dlouhý příběh. Pokud je tady ta možnost, tak postup ve hře si můžete uložit na vzdálený server a pokud se opět přihlásíte přes danou přezdívku, tak budete moct pokračovat od doby, kde jste skončili. Proto věříme, že vás hra bude bavit ne jenom jeden den, ale možná i více.

Online hry jsou i pro dívky, hry pro dívky tady taktéž máme, a pokud jinde nemůžete najít kvalitní hry pro dívky, tak u nás je najdete. Hry jsou vybírány podle hratelnosti a většinou se jedná o oblékačky nebo hrátky s Barbie.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na nejmenší. Pro ně tady máme puzzle, lego a jiné hry pro malé. LEGO hry můžete najít u nás i ve 3D!