Prožijte příjemné chvíle s vínem

Prožijte příjemné chvíle s vínem

Máte rádi víno a rádi byste si prohloubili své znalosti a zažili příjemný večer? Pak právě pro vás jsou určeny řízené degustace vín. Při těchto setkáních si nejenom rozšíříte své vinařské obzory, ochutnáte zajímavá vína z různých oblastí a různých ročníků, ale potkáte také lidi stejných zájmů.

Pokud jste z Prahy anebo do Prahy často jezdíte, určitě si zajděte na degustace vín do vinotéky Zilvar Wines v samotném centru Praha. Vinotéka se nachází v Palackého ulici č. 8, nedaleko metra Můstek. Jakmile do této příjemné vinotéky vejdete, zapomenete na ruch velkoměsta a vaše chuťové pohárky i zrak se přeladí na vinnou náladu. Nádherný interiér, ladné láhve výborných vín v regálech a ve sklepení vinotéky příjemná degustační místnost s kapacitou 20 míst.

Majitel vinotéky a znalec vín Zdeněk Zilvar zde pravidelně pořádá řízené degustace vín různého zaměření. Jednou je to nabídka vín z určité oblasti, jindy zase určitý druh vína různých ročníků. Anebo velmi rád připraví degustaci dle přání svých návštěvníků. Stačí se jen dohodnout. Pokud byste rádi ochutnávky pro uzavřenou skupinu lidí, není to žádný problém. Pokud jste mimopražští, můžete se s panem Zilvarem domluvit také na degustaci u vás, třeba ve vaší firmě nebo domě.

Víno činí svět a život příjemnější a sbližuje lidi. Tak neváhejte a brzy vyrazte na degustace s přáteli.