Cvičení na ploché nohy

Cvičení na ploché nohy

Na netu se objevil zcela nový a unikátní web. Je určen hlavně maminkám a jejich dětem. Na adrese www.cviceni-je-hra.cz najdete mnoho inspirativních domácích pohybových her pro děti . Tyto pohybové hry jsou zaměřeny hlavně na nápravu ploché nohy. Děti jsou tak hravou a přitažlovou formou stimulovány k intenzivnímu cvičení. To s sebou samozřejmě přináší významné výsledky. Již za měsíc hravého cvičení můžete pozorovat první výsledky. Nožičky dětí se začínají pomaloučku tvarovat. Je to mnohem efektivnější způsob nápravy plochých nohou než je např. klasické nošení ortopedických vložek. Budou-li děti intenzivně cvičit, budou ortopedické vložky potřebovat již jen jako oporu zdravě vytvarované nožičky.

Autoři webu mysleli i na možnost online cvičení, takže na stránce online dětské hry zdarma najdete možnost cvičit přímo z pohodlí domova. Cvičení je pro děti zajímavé a přitažlivé, proto se k zajímavým pohybovým hrám často vracejí zcela samy a rády.

Všechna cvičení jsou koncipována jako cvičení s hračkami. Proto si vytáhněte své oblíbené hračky a začněte cvičit. Najdete zde hodně inspirace pro oblíbené hračky. Jako zástupce můžeme jmenovat např. plyšové hračky a plyšáci, FisherPrice hrací stoleček, Barbie svítící mořská panna, Domino, Gougouni,…

Určitě navštivte stránky Cvičení je hra a hrajte si s dětmi zdravě

Děkujeme

Autoři webu Cvičení je hra