Jak začít s elektronickým kouřením krok po kroku

Jak začít s elektronickým kouřením krok po kroku

Patříte k zarputilým kuřákům, jejichž spotřeba cigaret denně dosahuje značné hranice? Či s kouřením teprve experimentujete a uvědomujete si všechna možná rizika, která jsou s vaším počínáním spojena? Ať už jsou důvody pro první zapálení cigarety jakékoli, pouvažujte, zda by nebylo ideálnější vyměnit klasickou cigaretu za její elektronickou sestřičku. Zajímavé přednosti totiž mluví jasně ve prospěch těchto elektronických pomocníků, díky nimž můžete ušetřit zajímavý finanční obnos, ale také své zdraví zatěžovat mírnější formou.

Je pochopitelné, že pokud nemáte s e-cigaretami žádné zkušenosti, budete z prvopočátku nejspíše tápat v jednotlivých označení, rozličných typech, ale i příslušenství, jež je na trhu k dostání. Svou první e-cigaretu vybírejte obezřetně jen u známých distributorů, kteří vám v případě zájmu ochotně poradí. Nenechte se nalákat na obzvláště nízké ceny e-cigaret, jednotlivých clearomizérů, e-liquidů anebo dalšího nezbytného příslušenství. Vždy srovnejte cenu v poměru ke kvalitě výrobku a nebojte se za kvalitu připlatit.

Konkrétní typ cigarety a zvláště pak její baterii vybírejte dle intenzity kouření. Narazit můžete též na chytré ecigarety nebo e-cigarety, jež budou od těch klasických téměř k nerozeznání. Pořizujete-li si první ecigaretu, potom vybírejte ve střední cenové kategorii. Nezapomeňte ani na vhodné zvolení náplně do e-cigaret (e-liquidu), který se od sebe různí dle obsahu nikotinu. Na našem trhu se setkáte s náplněmi pro silné, střední a slabé kuřáky. Objevit však můžete I e-liquidy, které mají nulový obsah této látky a jsou určeny pouze k příjemnému ochucení kouře elektronické cigarety. V neposlední řadě je nutno zmínit, že e-cigaretu, včetně jejího příslušenství, je ideální nakupovat pouze a jenom ve známých a ověřených obchodech a e-shopech.