Obohaťte aktuální přehled zpravodajství nejen z Prahy

Obohaťte aktuální přehled zpravodajství nejen z Prahy

Rádi bychom Vás informovali o nové službě na našem portále Praha na Dlani spuštěné v sekci Aktuální zpravodajství. Nyní máte možnost informovat návštěvníky našeho portálu o Vámi pořádaných akcích, nových produktech, službách či aktivitách ve formě PR článků nebo Tiskových zpráv. Články nebo zprávy by měli mít buď celostátní charakter nebo v lepším případě informovat o dění přímo v Praze. Z důvodu toho že služba je ve startovní fázi tak jsme tyto firemní zprávy rozdělili do základních čtyř kategorií:

  • Probíhající akce (kategorie je určena nejen pro kulturní akce, ale také jako informace o možných slevových akcích ve Vaší firmě nebo společnosti)
  • Propagace služeb (zavádíte novou službu pro Vaše klienty, tak právě pro Vás je určena tato sekce)
  • Propagace produktů (zde budete moci představit své nové produkty)
  • Tiskové zprávy (Tiskové zprávy slouží k informování o změnách či zásadních krocích Vaší firmy nebo společnosti)

v případě, že by se měli články v určité sekci „přemnožit“ tak pro vás rádi danou kategorii článků / zpráv rádi rozdělíme dle témat. Každý Váš článek nebo zpráva může obsahovat i fotografie a tudíž můžete Váši službu, produkt, činnost nebo probíhající akci lépe odprezentovat. Součástí celé sekce Aktuálního zpravodajství je také štítkovací systém a v případě užívání určitých tématických sousloví bude postupně celý systém obohacován o další klíčová sousloví, v případě zajmu nás lze kontaktovat o přednostní vytvoření určitého štítku – tagu.

Věříme, že se Vám naše služba vkládání PR článků a tiskových zpráv bude líbit a jejím využitím přilákáte na své weby vice nových návštěvníků, neb pro rozvoj celé sekce Aktuálního zpravodajství děláme co se jen dá.

Využijte možnosti vložit své zprávy a články do našeho portálu a popořte si takto online marketing.